• White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

©2019 by TeachMe s.r.o. 

 

Teachme

Jazykovou školu TeachMe jsme založili v roce 2015 v Brně. Ačkoliv je trh jazykovým vzděláním relativně přehršen, věděli jsme, že nám samotným i studentům 'něco' chybí. A to 'něco' jim v TeachMe přinášíme, neboli se o to urputně snažíme. 

Vše začíná velmi přátelským a individuálním přístupem, který je často podceňován. Pro velkou většinu studentu je učení cizích jazyků stresová situace, jakmile se cití dobře a jsou podporování celým teamem, učení je o poznání přijemnější. Souhlasíte? Vstupní pohovor se tedy často prodlouží klidně i na celou hodinu, nezajímá nas pouze úroveň studenta, ale i jejich cíle, co je baví a také chceme, aby věděli co od TeachMe mají očekávat. 

Please reload

Teachme is the best way to learn english, It's dynamic, a nice place, good food and excellent team work, i would like continue in this course, good job

Monica Rangel (Venezuela)

 

Naše Škola

 

Nejsme zastánci klasických, odseděných 90ti minut s ne vždy povedenou učebnicí. Jsme zastánci interaktivní výuky, probíhajicí na tabletech, kterou vytvoří lektor na základě potřeb svých žáků a aktuálních témat. Lekce je obohacena o kvízy, videa a rychlé testy. 

Nejdůležitější součástí TeachMe jsou společenské aktivity, které pořádáme nad rámec klasické výuky. Při těchto neformálních aktivitách, jako je třeba vaření zahraničních jídel, pub talking, či reading club, studenti procvičují jazyk jejich výběru přirozenou cestou, jakoby odjeli do zahraničí. Díky zahraničním studentům a lektorům při aktivitách naprosto eliminuje používání jejich rodného jazyka. Tyto aktivity se střídají s workshopy a besedami. Ty jsou zaměřeny na vylepšení konkretních jazykových jevů (přízvuky, výslovnost, gramatické jevy), přípravy na pohovor, travel hacking tips, snažíme se být kreativní a aktivity neustále obmněňujeme. 

Please reload

 

We reinvented the classroom and created a living room. Comfortable and cozy enough for our students to feel at ease and motivated to talk, a place worthy  of our clients. Beautiful and with all the tools needed to be succesful 

Katy Tihlarikova (P.R. Manager and Social Media Expert at Teachme)

A CO JESTE

Náš konverzační klub je vytvořen pro studenty ve stylu obývacího pokoje s kuchyní a dokonce i televizí, chtěli jsme tak docílit efektu domácího prostředí a ohlasy jsou zatím vynikajicí!

Please reload

Our product is effective, engaging and memorable for everyone to enjoy. It is a concept proper of our times, measured by results and improved by experience, constantly evolving

We strive to be the best