• White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

©2019 by TeachMe s.r.o. 

Open the door to your Education 
 
 

Jak to u nás chodí?

Vyberete si kurz a my vás pozveme na pohovor, kde zjistíme, jaká je vaše úroveň vámi vybraného jazyka, co vás baví a v čem se chcete zlepšit.

Zápisem do TeachMe se automaticky stáváte členem Language Network, tedy našich společenských aktivit, kde studenti procvičují jazyk jejich výběru.

Dáváte si od kurzu pauzu, ale nemáte kde procvičit to, co jste se naučili? Nechceme aby studenti jazyk zapomněli a začínali zase od nuly. Proto mají vstup na aktivity povolený neustále. Zdarma. Jen tak.

 
 

A jaké jsou aktivity?

Aktivity jsou různorodé a neustále je obměňujeme, aby si každý našel svoje. Máte rádi jídlo? Přijďte na vaření. Máte výčítky svědomí z vydatné porce? Přijdte si zacvičit! A nebo si jen popovídat do hospody nad jedním pivem. Samozřejmě vše pouze v jazyce vašeho výběru – angličtině či španělštině.

 

Další součastí Language Network jsou workshopy, které se zaměřují na časté chyby nebo zajímavá témata, jako je travel hacking, příprava na pohovor a jiné.

A co víc?

Lekce probíhají na tabletech, které Vám poskytneme. Výuku tak tedy vytváří lektor na míru svým studentům. Lekce jsou poutavější a interaktivnější, obohaceny o videa, hudbu, články a kvízy.

A co víc? K výuce se můžete přihlásit odkudkoliv, třeba ze svého telefonu. Doporučuje 10 z 10ti opozdílců. Po skončení hodiny je lekce zaslána studentům na e-mail. I s domácími úkoly.

Na věku nezáleží, učíme předškoláky i prarodiče. V TeachMe panuje přátelská, uvolněná atmosféra na které si zakládáme.